امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
فارسی   English
تلفن 02144240323
بزرگ‌ترین تولیدکنندگان دارویی کشور در البرز مستقرند
سورنا ستاری در مراسم امضای تفاهم‌نامه راه‌اندازی کارخانه نوآوری البرز که عصر امروز در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، با اشاره به ظرفیت‌های البرز در حوزه علمی و فناوری‌ اظهار داشت: سفرهای بسیاری به البرز دارم چرا که این استان یکی از بخش‌های مهم اکوسیستم اقتصاد دانش بنیان کشور است.
وی با بیان اینکه البرز به واقع قطب علم و فناوری کشور است، افزود: این استان در حوزه‌های مختلف دارویی انسانی و حیوانات و بیوتک فعالیت‌های گسترده‌ای دارد و بزرگ‌ترین تولیدکنندگان دارویی کشور در البرز مستقرند.
 معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه امید است طبق زمان‌بندی اعلام شده از سوی شهردار کرج و شورای اسلامی شهر  این امکان مهم در تابستان ۹۹ به بهره‌برداری برسد، بیان کرد: همتی که شهردار و شورای اسلامی شهر کرج در واگذاری زمین راه‌اندازی کارخانه نوآوری استان داشته، مسئولیت ما را دوچندان کرده است.
وی با بیان اینکه این استان از ظرفیت‌های مختلفی برخوردار است، گفت: همراهی و هم‌افزایی موجود در البرز منجر به تسریع در توسعه اقتصاد دانش بنیان استان شده است.

 

آدرس : تــهران ، خیابان ستارخان ، خیابان سازمان اب  ، خیابان حاجی پور امیر(پاک شمالی) ، نبش خیابان پردیس  ، پلاک ۱/۱ ، واحد ۳
تلفن تـماس: ۴۴۲۴۰۴۹۵- ۴۴۲۴۰۳۲۳ (۲۱.)

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داروسازی بهار پایا می باشد .